Romantické a wellness pobyty v hotelech

Vydejte se vstříc romantice

Společnost Region-tour.cz slaví v roce 2017 již osmé výroční svého vzniku. Svým klientům poskytuje komplexní nabídku turistických služeb od výběru místa pobytu, přes zajištění ubytování až po tipy na zajímavé výlety.

České Švýcarsko

České Švýcarsko je krajinou jako stvořenou pro romantiky. Ať se vydáte na Pravčickou bránu, do Hřenských soutěsek, srubům na Tokání či třeba k pohádkovému Dolskému mlýnu, odnesete si nezapomenutelný zážitek. Aby byla romantika dokonalá, dopřejte si luxusní pobyt v hotelu v Českém Švýcarsku. Hýčkat se můžete nechat v hotelu v Maxičkách s bazénem, saunami, vířivkou a soláriem. Wellness zóna hotelu Ostrov nedaleko Tiských stěn vám navíc nabídne prosklenou stěnou krásný výhled na skály. Dovolenou s nádechem romantiky můžete strávit i nedaleko Pravčické brány v luxusním hotelu na Mezné.

Adršpach

Přírodní krásy Adršpachu tvoří zejména dominanty skalních měst. Největším lákadlem je Adršpašské-teplické skalní město, Broumovské stěny i menší Jiráskovy skály. V okolí můžete obdivovat tajuplný Broumovský klášter ukrývající kopii Turínského plátna, unikátní soustavu barokních kostelů či třeba kapli Hvězda s vyhlídkou na sever Broumovska a snadno přístupné je i polské příhraničí. Stylové ubytování v luxusním hotelu v Adršpachu je pro vás připraveno v Náchodě a blízkém okolí. Vybrat si můžete objekt s krásným výhledem na město, terasou a krytým bazénem, či třeba hotel v příměstské části Náchoda s kvalitním wellness zázemím.

 

Krkonoše

Krkonoše přitahují návštěvníky vyhledávající odpočinek s možností aktivního vyžití. Jsou protkány sítí cest vedoucích za jedinečnými hřebenové výhledy i do malebných zákoutí Labe a Mumlavy. Na své si tu přijdou i milovníci alternativního sportovního vyžití. Využijte nabídku luxusního ubytování v hotelu v Krkonoších s wellness, které na vás čeká v Peci pod Sněžkou. Spa & Relax centrum a pestrá nabídka relaxačních procedur je pro vás připravena ve Špindlerově Mlýnu. Kvalitní ubytování, kde je myšleno i na nejmenší detaily najdete také v Harrachově a Janských Lázních. Přijeďte si odpočinout do našich nejvyšších hor a nechat se hýčkat.

 

Jizerské hory

Jizerské hory jsou ideálním místem pro strávení romantické dovolené v hotelu v Jizerkách. Vaši mysl uspokojí procházky krásnou krajinou protkanou bohatou sítí cest, daleké výhledy z řady zdejších rozhleden i historické a kulturní památky. Stylové příjemné ubytování najdete uprostřed přírody v Josefově Dole. Ve zdejším hotelu Perla Jizery oceníte možnost saunování (finská a ruská sauna) ve srubu u říčky Kamenice.

Nové Hrady

mapa Nové Hrady

Panel pro sdílení

Kam na dovolenou?

Poznejte zajímavá místa Orlicka a Podorlicka a objednejte si včas dovolenou v Orlických horách. Neváhejte a vyražte za odpočinkem a poznáním..

Podpořte nás

Budeme rádi, když na svůj web umístíte odkaz na naše stránky.

zameknovehrady.cz

Zámek Nové Hrady